ZLATÝ HATTRICK Z CHOŘELIC

02.08.2020 16:21

První z tradičních letních turnajů, které Sokol Mezice každoročně absolvuje byl ten v Chořelicích. Letos před námi stála výzva, kdy jsme po dvou triumfech na tomto turnaji mohli zkompletovat tzv. ZLATÝ HATTRICK. Tentokráte v hodně silné sestavě jsme postupně porazili Havířov, domácí Chořelice i Cholinu a vývoj turnaje nám na poslední zápas postavil do cesty, též stoprocentní, mužstvo Rozvadovic. Vzájemný souboj měl určit celkového vítěze chořelického mundialu. Nečekaně dobře hrající rozvadovický tým nám dokázal vzít v základní hrací době dvoubrankové vedení a při rovnosti bodů i skore museli rozhodnout pokutové kopy. Z téměř beznadějné situace, kdy první dva naši exekutoři selhali a naopak rozvadovičtí uspěli, nás vytáhl Jirka Škurek, který byl hlavním stůjcem penaltového obratu ve prospěch Mezic. Díky vítězství na penalty jsme tedy potřetí v řadě  v Chořelicích triumfovali. Navíc jsme se při vyhlašování dočkali i jednoho individuálního ocenění :)

Sestava Sokola Mezice : Škurek - Listopad, Malý, Pospíšil, Látal, Mrtýnek L., Červínek, Divjak, Hladík, Přikryl

Výsledky :

Sokol Mezice - Dřevěnka Havířov  4:0

Branky : Látal, Malý, Mrtýnek L. Červínek

FC Chořelice - Sokol Mezice  2:3

Branky : Červínek 2, Látal

Sokol Mezice - Moravan Cholina  3:1

Branky : Přikryl 2, Divjak

Sokol Mezice - FK Rozvadovice  2:2, na p.k. 5:4

Branky : Pospíšil, Přikryl, rozhodující p.k. Hladík

Poděkování patří všem organizátorům chořelického turnaje a také našim věrným fans, kteří nás přijeli podpořit :)

SVOZA, TAK JE TO DOMA ! :)