Náš tým

Grulich Lukáš

Datum narození : 26. 3. 1990

Post : útočník

V Sokolu Mezice od : 2019 (2007)

Kariéra : Sigma Olomouc, Tatran Litovel, HFK Olomouc, FK Medlov, SK Červenka, FK Slavonín

Sokol Mezice, KMK Březové, KSN Masajové, Jäger 1878, Sokol Mezice (malá kopaná)

Přikryl Filip

Datum narození : 16. 6. 1992

V Sokolu Mezice od : 2017

Kariéra : HFK Olomouc, FK Kozlovice, Viktoria Otrokovice

Sokol Mezice (malá kopaná), reg. hráč č. 1

Hladík Jan

Datum narození : 21. 9. 1993

V Sokolu Mezice od : 2016

Kariéra : T.J. Sokol Dobšice, 1. SC Znojmo, SK Sigma Olomouc, 1. SK Prostějov,

SK Uničov, Viktoria Otrokovice

Sokol Mezice (malá kopaná), pozn. reg. hráč č. 2

Jedlička Jakub

Datum narození : 2. 8. 1995

Post : útočník, brankař

V Sokolu Mezice od : 2016

Kariera : Sokol Náklo, Tatran Litovel (fotbal)

Sokol Unčovice, SK Náklo, Sokol Mezice (malá kopaná)

Látal Jiří

Datum narození : 16. 4. 1992

Post : obránce

V Sokolu Mezice od : 2014

Kariera : Tatran Litovel, SK Sigma Olomouc, SK Červenka, FC Otinoves (fotbal)

FC Bacardi, Sokol Mezice (malá kopaná)

Crhák Miroslav

Datum narození: 17. 8. 1975

Post: útočník

V Sokolu Mezice od: 2006 (reg. v depozitu)

Kariéra: Sokol Mezice (malá kopaná)

Červínek David

Datum narození: 10. 3. 1978

V Sokolu Mezice od: 1998

Kariéra: Sokol Náklo, Sokol Příkazy (fotbal)

Sokol Mezice, Moravan Cholina (malá kopaná)

Gřešíček Jindřich

Datum narození: 7. 4. 1983

Post: útočník, obránce, brankař

V Sokolu Mezice od: 2012

Kariéra: SK Náměšť na Hané, Sigma Olomouc, LeRK Prostějov (fotbal)

Henkováci, Arsenal Loučany, Sokol Mezice (malá kopaná)

Herold Milan

Datum narození: 9. 9. 1971

V Sokolu Mezice od: 2010

Kariéra: Lokomotiva Olomouc, HFK Holice, FK Hlubočky, Sokol Hodolany (fotbal)

FC Erena, Sokol Mezice (malá kopaná)

Hudeček Stanislav

Datum narození: 17. 3. 1987

Post: obránce

V Sokolu Mezice od: 2009

Kariéra: Sokol Příkazy (fotbal)

Henkováci, Sokol Mezice (malá kopaná)

1 | 2 | 3 >>