TURNAJ V MEZICÍCH VYHRÁLY PO 26 LETECH UNČOVICE

21.08.2022 18:03

35. ročník turnaje v Malé kopané v Mezicích, který již devátým rokem nese název Memorial Petra Svozila vyhrál Sokol Unčovice! Stalo se tak poprvé od roku 1996 a našim sousedům patří velká gratulace. Dlouhých 26 let jezdí pravidelně tento mančaft na náš turnaj a letos tak nečekaným triumfem přepsaly dějiny! Jejich vítězství se ale nerodilo lehce a v konečném součtu rozhodl ve prospěch unčovických lepší vzájemný zápas s týmem z Náměště. Ten tedy skončil na druhém místě a na stupních vítězů je doplnil třetí Sokol Mezice. Čtvrtý skončil stejně jako loni Moravan Cholina a na pátém místě se umístil obhájce prvenství Svoza Team. Pro letošní ročník jsme do Mezic angažovali rozhodcovskou personu p. Jiřího Dolanského a ten potvrdil svoji kvalitu naprosto bezchybným rozhodováním. Turnaj měl skvělou kulisu a vše, včetně počasí, vyšlo na výbornou!

Konečné pořadí :

1. Sokol Unčovice

2. Blesk Náměšť na Hané

3. Sokol Mezice

4. Moravan Cholina

5. Svoza Team

Individuální ocenění :

Nejlepší brankař : Libor Brokeš (Sokol Unčovice)

Nejlepší střelec : Jiří Kohout (Moravan Cholina)

Nejlepší hráč turnaje : Václav Zdřálek (Sokol Unčovice)

Nejstarší hráč turnaje : Josef Svozil (Svoza Team)

Sestava Sokola Mezice : Škurek + Gřešíček - Přidal, Hudeček, Grulich, Zdráhal, Červínek, Herold, Pospíšil, Herold