NOČNÍ TURNAJ V UNČOVICÍCH VYHRÁLY POPÁTÉ V ŘADĚ MEZICE

05.08.2023 11:44

20. ročník nočního turnaje v Unčovicích ovládl Sokol Mezice. Stalo se tak popáté za sebou a tento unikátní počin navíc proběhl bez jediného zakolísání! Letošní systém dvou skupin po třech mužstvech nám postupně postavil do cesty KMK Březové (4:2), Blesk Náměšť (2:0), v semifinále SK Náklo (4:1) a ve vyrovnaném finálovém zápase opět Blesk Náměšť (1:0). Naše ojedinělá vítězná série měla pokračování i v  individuálních oceněních, když popáté za sebou byl nejlepším střelcem hráč Mezic, tentokrát Vojta Mrtýnek (2019 - Jindra Gřešíček, 2020+2021 - Dan Divjak, 2022 - Jirka Mrtýnek). Stejně jako na předchozím turnaji v Chořelicích nám výraznou měrou pomohli hráči, kteří nejsou na naší soupisce ...Martin Dostál (SK Náměšť), Jan Kadlec (HFK Olomouc) a Vilém Waclawik (Viktoria Otrokovice). Všem třem borcům patří velké poděkování za skvělou reprezentaci Sokola Mezice. Nedílnou součástí, která tradičně patří k unčovickému turnaji, byla i letos výrazná podpora našich fans, jenž nám opět vytvořili téměř domácí prostředí :). I když se dohrávalo v pozdním půlnočním čase, vydržela všechna mužstva (až na jedno) na závěrečné vyhlášení, kde místní pořadatelé připravili spoustu krásných cen. Proto patří poděkování i všem obětavým činovníkům z Unčovic, za vynikajicí organizaci tohoto turnaje:)

Sestava Sokola Mezice :

Mrtýnek L. - Přidal, Hudeček, Kadlec, Grulich, Červínek, Zdráhal M., Mrtýnek V., Dostál, Waclawik

Výsledky Sokola Mezice :

Sokol Mezice - KMK Březové   4:2 (Mrtýnek V. 2, Mrtýnek L., Hudeček)

Sokol Mezice - Blesk Náměšť   2:0 (Dostál, Grulich)

Sokol Mezice - SK Náklo          4:1 (Waclawik 2, Hudeček, Mrtýnek V.)

Sokol Mezice - Blesk Náměšť   1:0 (Waclawik)