NEJLEPŠÍ HRÁČ MEZIC LETOS DOHRÁL

03.09.2023 11:22

Deník region

Jasná výhra a pak pyroshow. Novosadské mrzí jen těžké zranění Přikryla.

No konečně. Fotbalisté Nových Sadů neodstartovali letošní sezonu divize E úplně nejlépe a po čtyřech kolech měli na svém kontě pouhé dva body za dvě remízy. Spadli kvůli tomu až na předposlední místo a nyní přišel zápas proti týmu poslednímu. Tím byl Nový Jičín, který měl na svém bodovém kontě dokonce nulu. No a má ji tam stále. Sadaři mu totiž absolutně nic nedarovali a mohli se radovat z výhry 5:1. Jediným negativem se tak pro ně v tomto zápase stalo nepříjemné a dlouhodobé zranění Filipa Přikryla.
...
I druhou půli začali Olomoučané dobře. Už po čtyřech minutách totiž na 4:1 zvýšil Filip Přikryl. Stejnému hráči se pak ale v 68. minutě po střetu s gólmanem Hubem stalo něco, co na fotbalových hřištích nevidí rád snad vůbec nikdo. „Filip má asi zlomená žebra a propíchlou plíci. Teď je v nemocnici a určitě si několik týdnů nezahraje. Doufám, že bude v pořádku," vysvětlil vážným hlasem Sobek.