MEZICE NA TURNAJI V CHOŘELICÍCH "AŽ" NA TŘETÍM MÍSTĚ

31.07.2023 18:10

Turnajová sezona je v plném proudu a Sokol Mezice byl opět účastníkem již 21. ročníku turnaje v Chořelicích, který nese už 17 let název "Memorial manželů Štýbnarových". Tradiční konkurence pěti týmů byla letos neskutečně vyrovnaná, o čemž svědčí hned šest nerozhodných výsledků. Stejně jako loni, i letos, zasáhlo do vývoje turnaje nepříznivé počasí. Mezice znovu sahaly po celkovém prvenství, o to nás bohužel připravila jedna obdržená branka v závěru utkání s Moravanem Cholina. Nakonec jsme díky horšímu rozdílu skore skončili "až" na bronzové pozici. Vítězem letošního klání se stal znovuzrozený Moravan Cholina, který v posledním zápase turnaje porazil na penalty Dřevěnku Havířov. Mezické mužstvo bylo sestaveno z velké části z plejerů, kteří nejsou našimi kmenovými hráči. Poděkování za reprezentaci Sokola Mezice tak patří Martinu Kvapilovi (FC Olešnice), Dominiku Navrátilovi (SK Haňovice), Petru Přikrylovi (Peklo Nová Ves) a Kamilu Pospíšilovi (ex Sokol Mezice).

Výsledky :

FC Chořelice - Sokol Mezice   0 : 0

Sokol Mezice - Dřevěnka Havířov   2 : 1

Sokol Mezice - FK Rozvadovice  2 : 0

Sokol Mezice - Moravan Cholina  1 : 2

Sestava Sokola Mezice :

Mrtýnek L. - Tököly, Pospíšil, Přikryl, Mrtýnek V., Červínek, Kvapil, Navrátil

Při závěrečném vyhlašování vítězů bylo z rukou zástupce vedení MF Olomouc Davida Červínka předáno ČESTNÉ UZNÁNÍ panu OLDŘICHU VYHNÁNKOVI za dlouholetou činnost a oddanost Malému fotbalu na Olomoucku :)