FIRMA NAVRÁTIL S.R.O - SOKOL MEZICE

24.10.2019 18:01

Přátelské utkání (23. 10. 2019)

Firma Navrátil s.r.o - Sokol Mezice  9 : 9

Tradiční treninkovou středu jsme tentokrát pojali netradičně a na pozvání firmy pana Navrátila jsme si přípravu na nedělní zápas proti Pohořanům okořenili přáteláčkem na umělce v Grygově. V barvách místní firmy na nás vyrukovala sestava plná skvělých fotbalistů v čele s našimi kmenovými hráči Honzou Hladíkem a Filipem Přikrylem. My jsme namíchali také zajímavou squadru, ve které figurovali naši ať už bývalí či budoucí hráči :-)

Příjemně teplý podvečer, chuť udělat si žízeň a i trochu toho zdravého hecu se postupně měnilo v opravdu výživný treninkový zápas. Skore se přelévalo z jedné strany na druhou a hrálo se jako o mistrovské body. Na svém místě byl i náš fanouškovský doprovod a nakonec bylo k vidění 18 branek. Dodatečný penaltový rozstřel skončil také smírně 4:4 a tak byli všichni spokojeni. Jedinými nespokojenými účastníky tohoto přátelského střetnutí byli ti, kteří museli řídit a nemohli s námi ostatními degustovat lahodné nápoje :-)