DALŠÍ TROFEJ Z UNČOVIC

08.08.2020 17:07

Turnajová sezona je plném proudu a Mezice nezahálejí. Týden po triumfu v Chořelicích jsme vyrazili na 17. ročník nočního turnaje v Unčovicích. I tady jsme jakožto obhájce vítězství z minulého roku byli pasováni do role favorita. Hned na úvod ovšem přišlo klopýtnutí, když nás domácí Unčovice porazily v penaltovém rozstřelu. K tomu se schylovalo i ve druhém našem utkání proti Náměšti, ale výstavní gól Dana Divjaka v poslední minutě překlopil misku vah na naši stranu. Poté přišla hladká výhra nad Březovou a v závěrečném vystoupení se nám podařilo otočit nepříznivý vývoj zápasu proti SK Náklo. Obhajoba se tedy povedla. Z individuálních výkonů lze vyzdvihnout výtečně chytajícího navrátilce do mezických řad Zdenka Vařeku a nejlepšího střelce turnaje Dana Divjaka. Naprosto skvělou součástí týmu byly tentokrát naše fanynky a fanoušci, kteří nám v Unčovicích připravili téměř domácí prostředí :)

Výsledky :

Unčovice - Sokol Mezice  2:1 na p.k.

Branka : Divjak

Sokol Mezice - Náměšt n.H.  1:0

Branka : Divjak

Sokol Mezice - KMK Březové  3:0

Branky : Divjak, vlastní, Mrtýnek L.

Sokol Mezice - SK Náklo   2:1

Branky : Grulich, Divjak

Konečná tabulka turnaje
1. Sokol Mezice 10. b.
2. Blesk Náměšt n.H.   8. b.
3. SK Náklo   5. b.
4. KMK Březové   3. b.
5. Sokol Unčovice   2. b.

Nejlepší střelec turnaje : Daniel Divjak

Sestava Sokola Mezice : Vařeka - Přidal, Malý, Grulich, Škrabal, Gřešíček, Červínek, Divjak, Mrtýnek L., Mrtýnek V.