ČTVRTÝ VÍTĚZNÝ KORÁLEK MEZICE V CHOŘELICÍCH NENAVLÉKLY

01.08.2021 17:43

Jako obvykle jsme turnajovou sezonu zahájili na předměstí Litovle - v Chořelicích. V poslední červencový den se mezický tým chtěl pokusit prodloužit vítěznou sérii z předchozích tří let, kdy jsme zde triumfovali. Sestavu jsme tentokrát poskládali převážně z hráčů naší nastupující generace a jak se ukázalo toto postupné zapojování mladých "dravců" je tou správnou cestou směrem do budoucnosti pro náš klub. V průběhu turnaje jsme stejně jako v letech 2018 - 2020 nenašli přemožitele, leč díky dvěma remízám na nás tentokrát zůstalo "jen" 2. místo. Vítězství si po právu letos vybojoval domácí tým FC Chořelice, jenž v turnaji ztratil jediný bod, a to právě ve vzájemném utkání s námi. Na kladném skore 15:2 se brankově podíleli všichni hráči z pole, jistotou mezi třemi tyčemi nám byl opět skvělý Lukáš Mrtýnek! Neminulo nás ani jedno individuální ocenění - nejkrásnějším gólem turnaje byla vyhlášena exkluzivní paráda Jirky Látala :)

Sestava Sokola Mezice : Mrtýnek L. - Malý, Látal, Červínek, Divjak, Kutra, Prázdný

Výsledky :

FC Chořelice - Sokol Mezice   1:1