TURNAJ V UNČOVICÍCH SE PROMĚNIL V MISTROVSTVÍ MEZIC

14.08.2021 15:32

Osmnáctý ročník turnaje v Unčovicích se musel, vzhledem k posunutí termínu o týden, obejít bez některých tradičních týmů a tak náš klub dostal možnost vyslat na tento mundial dvě mužstva. Pro kvarteto účastníků ve složení Unčovice, Náměšť, Mezice A a Mezice B však pořadatelé vymysleli zajímavý herní systém a tak bylo o dramatičnost postaráno do posledního zápasu. Naše dva týmy se rozdělily na "mladé" a "zkušenější" a byli to mladí dravci pod značkou Mezice A, kteří si došli zaslouženě pro vítězství. Na druhém místě skončily domácí Unčovice, jenž po dlouhé době sahaly na svém turnaji po titulu, leč závěrečná penaltová loterie se jim nepovedla. Mezický B-tým skončil třetí a čtvrté místo zbylo na bojovný mančaft z Náměště. Při závěrečném předávání cen byli individuálně oceněni Jirka Látal, jakožto nejlepší hráč za Mezice B a Dan Divjak bral hned dvě ceny a to za nejlepšího hráče "áčka" a navíc byl stejně jako loni nejlepším střelcem celého turnaje. Oba dva naše týmy měly po celý turnaj úžasnou podporu od našich fanynek, které pro nás opět vytvořily téměř domácí prostředí :)

Výsledky :

S+B Unčovice - Sokol Mezice A     0:3

Sokol Mezice B - Blesk Náměšť    1:0

S+B Unčovice - Blesk Náměšť      2:0

Sokol Mezice A - Sokol Mezice B  3:1

S+B Unčovice - Sokol Mezice B    2:1 p.k.

Blesk Náměšť - Sokol Mezice A     3:2

Zápas o 3. místo

Sokol Mezice B - Blesk Náměšť    3:1

Finále :

S+B Unčovice - Sokol Mezice A    1:2 p.k.

Sestava Sokola Mezice A : Vařeka - Malý, Gaja, Prázdný, Kutra, Mrtýnek L., Divjak

Sestava Sokola Mezice B : Gřešíček - Přidal, Hudeček, Herold, Látal, Červínek, Zdráhal, Crhák