Diskusní téma: Diskuze

Jen tak

David | 18.06.2017

V pátrání po anonymním pisateli na tomto webu pod různými přezdívkami bylo zjištěno, že ze stejné IP adresy se objevily příspěvky na stránkách Amatérské hokejové ligy. Tímto zdravíme pana Františka a děkujeme za zvýšenou návštěvnost našich stránek!

Horka-Kovo Dřevo

fanoušek | 24.05.2017

Pánové,je tahle soutěž ještě regulérní?Horka-Kovo Dřevo 7:7...2x červená pro Horku a včerejší komise vůbec neřešial.To znamená jediné,nezapsáno v zápise.Je možné dvě červené nezapsát?Pak je tahle soutěž o ničem.Vaše názory?

Re: Horka-Kovo Dřevo

David | 24.05.2017

Je to zarážející. Pokud pískal rozhodčí, který je uveden v rozlosování (Tomiga), měl by nést zodpovědnost za toto on. Navíc musí být všem zainteresovaným jasné, že události z tohoto utkání prosáknou a ví o tom celá liga! Není tedy správné nezaznamenat 2 ČK do zápisu o utkání!
Jako klasický příklad neoblomnosti rozhodčího uvedu jméno Josef Říha. Ať už píská kdekoliv, kohokoliv, jakoukoliv ligu nezajímají jej pozápasové prosby ..."pane rozhodčí nepište nám ty karty" ... a udělí-li v zápase kartu, vždy je uvedena v zápise. A má klid!

Re: Re: Horka-Kovo Dřevo

fanoušk | 24.05.2017

naprosto s Tebou souhlasím.P.Říha nejlepší rozhodčí.co stím dále?Je to tím pádem neregulérní závěr soutěže......

Re: Re: Horka-Kovo Dřevo

fanoušek | 24.05.2017

Tak by měl p.Nehera potrestát daného rozhodčího a i mužstvo Horky za ovlivnění rozhodčího.Dvě červené nenapsát to je prostě vrchol všeho a ten výsledek je taky dost divný.Hrát 20 minut v zápase v desíti a remizovat zrovna s Kovo Dřevem je opravdu hodně podivné.....

Přidat nový příspěvek