Toníčkova jedenáctka

01.01.2017 19:24

S příchodem Nového roku jsme na našich stránkách připravili malé zpestření, které Vám, návštěvníkům těchto webovek pomůže zkrátit dlouhé zimní večery při necenzurovaném miniseriálu o našem klubu, přesněji řečeno o našich hráčích. Každých 14 dní bude postupně představen jeden vybraný hráč z naší soupisky, která čítá patnáct jmen. Tento "projekt" dostal pracovní název TONÍČKOVA JEDENÁCTKA podle našeho sportovně-kondičního manažera Antonína Gaju, v jehož malebné hospůdce se odehrávají veškeré pozápasové rozbory, kují se pikle na soupeře a v neposlední řadě slaví všechny výhry i prohry!

Budete tedy moci částečně nahlédnout pod pokličku toho, jak se u nás v Mezicích dělá Malá kopaná a kdo všechno je součástí naší organizace. Cílem této rubriky není někoho ponižovat nebo naopak vyzdvihovat, jedná se čistě o oživení našeho webu během dlouhé zimní pauzy a taktéž proto, že autor se už vyloženě nudí ... :-)