Titul na XXI. ročníku Memoriálu Mojmíra Kučerky

30.06.2019 11:42

Titul na Memoriálu Mojmíra Kučerky pořádaným TJ Sokol Příkazy

Týden po skončení sezóny se konal tradiční Memoriál Mojmíra Kučerky pořádaný mužstvem TJ Sokol Příkazy,jehož letošního již XXI. ročníku se zúčastnil i Sokol Mezice, který na turnaji doplnili sourozenci Mrtýnkovi a Honza Utíkal. Ačkoli jsme před turnajem neměli velké ambice na zisk trofeje, rozhodně jsme se nejeli jen zúčastnit.  Jak se později ukázalo, na turnaji se nenašlo mužstvo, které by mohlo našemu mužstvu konkurovat a po pěti vyhraných utkáních jsme tak turnaj hravě ovládli se ziskem deseti bodů a skóre 18:5. K tomuto úspěchu nám výrazně pomohli bratři Mrtýnkovi – jak Lukáš, který v důležitém utkání podržel naše mužstvo a za celý turnaj dostal jen pět gólů, tak Vojta, který v útoku sedmi vstřelenými brankami patřil mezi nejlepší střelce turnaje.

Sestava: Mrtýnek Lukáš – Přidal, Herold, Červínek, Grulich, Mrtýnek Vojtěch, Utíkal, Gřešíček

Nejlepší hráči: Mrtýnek Lukáš & Mrtýnek Vojtěch

Výsledky: Sokol Mezice – ČTŠ   4:2