SOKOL MEZICE - RODO LEGENDY

03.11.2019 13:24

10. kolo (3. 11. 2019)

Sokol Mezice - RoDo Legendy   0 : 8 (0 : 4)

Souboj mezi osmým a sedmým týmem tabulky uzavřel program 10. kola 1. ligy MFO. Po skalpu prvních Pohořan čekal Mezice o něco snazší soupeř, tým RoDo Legendy. Zda-li je soupeř lehčí nebo těžší je však vždy jen relativní pojem. O tom nás přesvědčil právě dnešní zápas.

Jak se říká, po hodech bývá půst ...střelecká produktivita jediného hráče hostí nám připravila těžkou porážku, kterou Mezice na domácím hřišti ještě nezažili. Nám se nedařilo naprosto nic, hosté jednoznačně dominovali. Ale takový je někdy fotbal, míč je kulatý a každý zápas je jiný. Tak jak před týdnem sportovně gratulovali Pohořany nám, dnes jsme s uznáním gratulovali vítěznému týmu my.

K negativův zápasu se kromě drtivé prohry přidala i dvě zranění v našich řadách, naopak jako pozitivum lze brát pochvalu za skvěle připravené hřiště jak od hráčů RoDa tak i od rozhodčího. Sokol Mezice tedy klesá o jednu příčku na 9. místo, soubor Legend si drží kontakt s horní částí tabulky, která je nyní nesmírně vyrovnaná. Nás nyní čeká rychlý reparát a to již v úterý od 19 h proti olomoucké Pergole.

Sestava : Škurek (30. Outrata) - Přidal (C), Malý, Herold, Červínek, Gřešíček, Grulich, Škrabal

Událost : Nejvyšší prohra  Mezic na domácím hřišti v historii!