FC KŘÍDLA - SOKOL MEZICE

15.06.2018 20:52

25. kolo (15. 6. 2018)

FC Křídla - Sokol Mezice   1 : 0 (1 : 0)

  K poslednímu venkovnímu zápasu této sezony jsme zajížděli do Slavonína, kde nám v rámci 25.kola byl soupeřem celek FC Křídla. Slavonínská aréna byla již před začátkem utkání řádně zaplněná, nebylo to však z důvodu, že přijely Mezice, nýbrž díky souběžně hranému exhibičnímu utkání na travnaté ploše. Naše sestava doznala opět pár změn. V bráně nastoupil V. Outrata a k dispozici již byli S. Hudeček s M. Zdráhalem. Chyběli naopak suspendovaný D. Červínek a též jeden z registrovaných hráčů.

  Mužstva Křídel a Mezic se coby pravidelní protivníci velmi dobře znají a vždy se jedná o vyrovnaný duel. Nejinak tomu bylo i dnes a i vzhledem k postavení obou týmů v klidném středu tabulky šlo o pohodový zápas. Jediný a zároveň rozhodující gól přišel již v 7. minutě, kdy míč uklidil do naší brány domácí obránce s přezdívkou "Gur". Snaha dalších střelců přišla vniveč hlavně díky dobře chytajícím golmanům V. Outratovi a I. Opletalovi. A tak tento zápas nakonec skončil nejtěsnějším vítězstvím Křídel v poměru 1:0.

  Šestizápasová série Mezic bez ztráty bodu tedy skončila, i tak to stále vypadá při pohledu na tabulku před posledním kolem velmi pěkně. Mužstvo FC Křídla si s námi drží kladnou bilanci, kterou budem chtít v příští sezoně zcela jistě vylepšit. V závěrečném vystoupení tohoto ročníku 1. ligy přivítame bronzový tým soutěže Sokol Pohořany.

 Branky (nahrávky) :
 
Sestava : Outrata - Přidal, Gřešíček, Hudeček, Herold, Mrtýnek, Zdráhal, Jedlička, Škrabal
 
Událost : Zdeněk Škrabal odehrál zápas č.100 za Sokol Mezice!!!
 
HRÁČ ZÁPASU : ŠKRABAL ZDENĚK