Toníčkova jedenáctka - Jan Hladík

30.03.2017 20:27

Jan Hladík  #8

V závěrečném díle oblíbeného seriálu "Toníčkova jedenáctka", představujeme našeho registrovaného hráče, útočníka HONZU HLADÍKA.

Rodák z jižní Moravy začínal svoji fotbalovou karieru v Sokolu Dobšice. Poté si jej vyhlédlo druholigové SC Znojmo a odtud putoval do hanácké metropole hájit barvy Sigmy Olomouc. Zde převážně nastupoval za B-tým hrající MSFL. Do druhé nejvyšší české soutěže se opět vrátil letos v dresu SK Prostějov. Loni v létě ho oslovilo vedení našeho klubu s nabídkou zahrát si za Mezice malou kopanou. Jakožto registrovaný hráč tedy působí od podzimu 2016 v Sokolu Mezice, kde prozatím stihl odehrát 5 zápasů, ve kterých vstřelil 5 branek.

Stejně jako předchozích 11 borců tak i Honza velmi ochotně odpověděl na pár všetečných otázek :

Honzo, kdo, kde a kdy Tě poprvé přivedl na fotbalové hřiště?

J. H. : Myslím si, že táta.

Tvůj fotbalový vzor (idol) z mládí?

J. H. : Když ještě hrával, byl to Ronaldinho. Teď je to Antoine Greizmann.

Vzpomeneš na svůj první zápas mezi dospělými?

J. H. : Hrál jsem ještě za dorost, když za mnou přišel trenér z B-mužů, že půjdu hrát s nima proti Baníku B.

Nejlepší trenér pod kterým jsi hrával.

J. H. : Znojemský trenér, který mě vedl v žákovských kategoriích - Michal Dvořák.

Fotbalový klub Tvého srdce.

J. H. : 1.SC Znojmo.

Jmenuj jednoho hráče se kterým se Ti nejlépe hrálo (ať už ve velké nebo malé kopané) ..a proč?

J. H. : Můj nejlepší kamoš Josef Bazal, jelikož jsme se pořád motivovali k lepším výkonům.

A naopak proti komu se Ti nehrálo dobře?

J. H. : Nemám nikoho proti komu se mi hrálo špatně.

Vyber svůj osobní NEJ moment (zápas) kariéry.

J. H. : Byl to určitě zápas s Laziem Řím. Vyhráli jsme 3:2 a já dal vítězný gól!

Největší fotbalový zážitek Tebe jako diváka?

J. H. : Asi EURO U21 tady v Olomouci.

Kdo je podle Tebe nejvýraznější postavou v historii mezické Malé kopané?

J. H. : Protože v Mezicích nehraju dlouho, tak pro mě nejvýraznější postavou je Michal Přidal!

... toto byl profil JANA HLADÍKA :)