Sokol Mezice - Henkováci

12.06.2016 18:07

24. kolo (12. 6. 2016)

Sokol Mezice - Henkováci    5 : 0 (3 : 0)

K zápasu 24. kola přijel do Mezic poprvé v historii k soutěžnímu utkání náš "družební" tým z Hynkova. Sestava hostí byla poměrně prořídlá, na naší straně absentoval J. Látal a do brány se tentokrát postavil V. Outrata.

Za pěkného počasí a před početnou diváckou kulisou se odehrálo z pohledu domácích pohodové utkání, které měli od začátku do konce jasně ve své režii. V první půli se gólově prosadili David Červínek, Milan Herold a Jirka Mrtýnek. Náskok 3:0 nám dodal klid a k vidění byli i pohledné akce.

Druhý poločas se hrál v podstatě na pohodu a i když brankaři na obou stranách se rozhodně nenudili, skore se měnilo již jen dvakrát, a to po dalších trefách Milana Herolda a Jirky Mrtýnka.

Vítězství nás drží na první příčce a pohár pro vítěze 3. ligy A je na dosah. Stále též trvá neporazitelnost v téhle sezoně na domácím hřišti a blíží se I meta 100 vstřelených branek. Navíc disponujeme nejpevnější obranou v celé SFMO (27 obdržených branek), což dokumentuje vyjímečnost této sezony.

Branky (nahrávky) : Červínek  (Zdráhal)       - 1:0

Herold       (Přidal)         - 2:0

Mrtýnek    (Škrabal)       - 3:0

Herold     (Červínek)      - 4:0

Mrtýnek    (Škrabal)       - 5:0

Sestava : Outrata - Zdráhal, Přidal, Hudeček, Herold, Mrtýnek, Červínek, Škrabal

Událost : Páté čisté konto V. Outraty v sezoně 2015 - 16 !!!

HRÁČ ZÁPASU : ŠKRABAL ZDENĚK